Θέση
Πωλητής ιατρικών μηχανιμάτων
Διάρκεια απασχόλησης
Σύμβαση αορίστου χρόνου
Τμήμα
Πωλήσεων
Τοποθεσία Εργασίας
Λεωφόρος Μεσογείων 43, Αθήνα, Ελλάδα, Τ.Κ. 11526
Ώρες Εργασίας
09:00 - 17:00
Ημερομηνία δημοσίευσης
2 Ιουλίου 2020
PDF Export
Θέση Εργασίας
Πωλητής ιατρικού εξοπλισμού
Περιγραφή

Η εταιρία μας αναζητά πωλητή με εμπειρία στις πωλήσεις ιατρικών μηχανημάτων

Αρμοδιότητες

Ο υποψήφιος πωλητής θα αναλάβει την πώληση ιατρικών Υπερηχογράφων, καθώς και τις επισκέψεις και την ενημέρωση πελατών για νέα και ήδη υπάρχοντα προϊόντα.

Προσόντα

Θετική διάθεση για διαρκή ενημέρωση σε θέματα εξέλιξης τεχνολογιών

Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Εταιρικό κινητό

Σύστημα μπόνους

Εκπαίδευση

Πολύ καλή γνώση αγγλικών και υπολογιστών

Εμπειρία

Εργασιακή εμπειρία πάνω στων τομέα τον Ιατρικών μηχανημάτων θα εκτιμηθεί

Δεξιότητες

Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας, επιχειρηματολογίας και ανάπτυξης διαπροσωπικών σχέσεων

Αποδεδειγμένη ικανότητα επίτευξης στόχων πωλήσεων και ανάπτυξης του πελατολογίου

Δυνατότητα καθημερινών επαγγελματικών επισκέψεων και ταξιδιών κατά περίπτωση

Άτομο με επαγγελματισμό και μεθοδικότητα

Close modal window

Σας ευχαριστούμε που υποβάλλατε την αίτησή σας. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας σύντομα!